przez | 30 stycznia 2019

27.05.2019 r.

Informujemy, ze realizacja staży w ramach projektu „Ścieżka aktywnej reintegracji” powoli dobiega końca.

Jednocześnie przypominamy o terminowym przesyłaniu wszystkich dokumentów związanych z realizacją staży.

02.04.2019 r.

Osobom uczestniczącym w stażach zawodowych przypominamy o regularnym przesyłaniu list obecności za dany miesiąc kalendarzowy.

04.03.2019 r.

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja do projektu! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z dokumentami w zakładce Dokumenty rekrutacyjne, Regulamin.

Jednocześnie informujemy, że zmienił się adres biura projektu. Aktualny adres biura: Jabłonna Lacka 08-304, ul. Kubusia Puchatka 1. Zapraszamy do składania dokumentów.

11.02.2019 r.

Pierwsze grupy Uczestniczą już w szkoleniach zawodowych. Przypominamy o regularnym uczestnictwie w szkoleniach.

07.01.2019 r.

Mamy pierwszych Uczestników/czki. Zajęcia zaczną się niebawem. O wszystkim będziemy informować telefonicznie.

17.12.2018 r.

26.11.2018 r.

Osoby chętne do udziału w projekcie zapraszamy do wypełniania dokumentów rekrutacyjnych i składania ich listownie lub osobiście na adres Biura Projektu: Ursynów 38a, 26-903 Głowaczów lub drogą mailową na adres: sciezkaaktywnejreintegracji@vc.edu.pl. Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone. Liczba miejsc ograniczona.

15.10.2018 r.

03.09.2018 r.

Informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do projektu Ścieżka aktywnej reintegracjinr projektu RPMA.09.01.00-14-a776/18. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem projektu oraz zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych dostępnych w zakładce Dokumenty do pobrania.

15.10.2018 r.

Rekrutacja do projektu Ścieżka aktywnej reintegracji nadal trwa. Zachęcamy do uczestnictwa w projekcie. Osoby chętne do udziału w projekcie zapraszamy do wypełniania dokumentów rekrutacyjnych i składania ich listownie lub osobiście na adres Biura Projektu: Ursynów 38a, 26-903 Głowaczów lub na adres e-mail: sciezkaaktywnejreintegracji@vc.edu.pl

19.11.2018 r.

Informujemy, że nadal można zostać uczestnikiem projektu! Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

20.12.2018 r.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Zespół Projektu pragnie życzyć Państwu wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, pogody ducha i zapału do pracy. Samych sukcesów w życiu prywatnym i na płaszczyźnie zawodowej. Jednocześnie przypominamy, że w dalszym ciągu zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w projekcie do kontaktu z Zespołem Projektu w nowym 2019 roku.

16.01.2019 r.

Informujemy, iż Instytucja Zarządzająca wyraziła zgodę na wydłużenie terminu rekrutacji. W związku z tym zachęcamy do brania udziału w projekcie.