przez | 21 stycznia 2019

Informujemy, o trwającej rekrutacji  do projektu pt.  „Kompleksowy outplacement na Lubelszczyźnie”.  Wszystkie osoby spełniające kryterium grupy docelowej zapraszamy do Naszego Biura projektu znajdującego się na ul Skromnej 5 w Lublinie bądź wysyłanie tradycyjną pocztą lub e-mailem. Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia się znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty rekrutacyjne.

Adres Biura Projektu:

ul. Skromna 5

20-704 Lublin

e-mail: kompleksowyoutplacement@vc.edu.pl

25.02.2019

Informujemy, o trwającej rekrutacji  do projektu pt.  „Kompleksowy outplacement na Lubelszczyźnie”. Projekt realizowany jest na terenie województwa lubelskiego. Wszystkie osoby spełniające kryterium grupy docelowej zapraszamy do Naszego Biura projektu znajdującego się na ul Skromnej 5 w Lublinie. Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia się znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty rekrutacyjne.

21.01.2019

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2019r. rozpoczęliśmy realizację projektu pod nazwą „Kompleksowy outplacement na Lubelszczyźnie”. Projekt realizowany jest na terenie województwa lubelskiego.