Aktualności

przez | 1 lutego 2018

26.11.2018

Ostatnia grupa już niedługo rozpocznie wsparcie w projekcie. Harmonogramy zostały opublikowane w odpowiedniej zakładce.

____________

05.11.2018

Informujemy, że z dniem 31.10.2018r. rekrutacja do projektu została zakończona. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

____________

31.10.2018

Informujemy, że w dniach 1-2 listopada Biuro Projektu będzie nieczynne z uwagi na Święto Zmarłych. Zapraszamy w poniedziałek, 5 listopada.

____________

24.10.2018

Grupa 3 i 4 rozpoczynają szkolenie zawodowe! Obie grupy będą uczestniczyć w szkoleniu o tematyce „Pracownik biurowy”.

Rekrutacja do projektu zbliża się do końca! To ostatnia szansa aby wziąć udział w projekcie! Gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego z Zespołem Projektu.

____________

11.10.2018

Już niedługo kolejni uczestnicy otrzymają wsparcie w ramach projektu „Obudź w sobie aktywność”. Harmonogramy dla tej grupy zostały umieszczone w zakładce „Harmonogramy”.

____________

24.09.2018

Informujemy, że udział w projekcie rozpoczynają kolejni uczestnicy! Harmonogram wsparcia do znalezienia w zakładce „Harmonogramy”.

Rekrutacja do projektu powoli się kończy. Zostały ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy do kontaktu!

____________

10.09.2018

Pierwsi uczestnicy, po zakończonym szkoleniu zawodowym oraz uzyskaniu wsparcia od pośrednika pracy, rozpoczynają 3-miesiączne staże zawodowe. Jeżeli również jesteście zainteresowani udziałem w projekcie, zachęcamy do kontaktu z Zespołem Projektu po więcej informacji.

____________

31.08.2018

Informujemy, że rekrutacja do projektu wciąż trwa! Zapraszamy do udziału osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, korzystające z pomocy społecznej, kobiety, osoby niepełnosprawne oraz z określonym III profilem pomocy. Dokumenty rekrutacyjne są do pobrania w zakładce „Rekrutacja”.

____________

20.08.2018

Miło jest nam poinformować, że Grupa 1 i 2 zaczynają szkolenie zawodowe – obie o tematyce „Pracownik biurowy z elementami logistyki”. Harmonogramy realizacji wsparcia zostały udostępnione w zakładce „Harmonogramy”

____________

13.08.2018

Informujemy, że w dniu 15 sierpnia (środa) Biuro Projektu będzie nieczynne z powodu Święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy od czwartku, 16 sierpnia.

____________

04.08.2018

Grupa 1 i 2 rozpoczynają kolejne zajęcia – z Treningu kompetencji i umiejętności społecznych. Zespół Projektu z kolei w dalszym ciągu szuka osób chętnych do uczestnictwa w projekcie! Zachęcamy do kontaktu i wzięciu udziału w naszym projekcie! Oferujemy zajęcia z psychologiem, szkolenie zawodowe, pośrednictwo prazy oraz płatne staże zawodowe. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

____________

31.07.2018

Rekrutacja do projektu nadal trwa! Poszukujemy osób chętnych zdobyciem kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia zawodowego dzięki uczestnictwu w szkoleniu oraz 3-miesiącznym płatnym stażu zawodowym. Zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu telefonicznie, mailowo oraz osobiście w Biurze Projektu.

____________

25.07.2018

Pierwsze dwie grupy rozpoczęły wsparcie w ramach projektu! Zaplanowano dla nich zajęcia z psychologiem w ramach Identyfikacji indywidualnych potrzeb oraz potencjałów UP oraz Poradnictwa psychologicznego. Harmonogramy dla tych grup można znaleźć w zakładce „Harmonogramy”.

____________

20.07.2018

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dn. 08.05.2018 (zamieszczone w Monitorze Polskim w dniu 15.05.2018 r. poz.475 ) zmianie uległa wysokość zasiłku dla bezrobotnych od 01.06.2018 r. kwota ta wynosi 847,80 zł. co niesie za sobą zwiększenie kwoty stypendium szkoleniowego (proporcjonalnie) i stypendium stażowego do wysokości 1 017,40 zł .

____________

01.06.2018

Rekrutacja do projektu wciąż jest otwarta! Poszukujemy osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z terenu województwa małopolskiego do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Zainteresowanych uczestnictwem w projekcie zachęcamy do pobrania dokumentów rekrutacyjnych z zakładki „Rekrutacja” oraz kontaktu z Zespołem Projektu po więcej informacji!

____________

28.05.2018

Informujemy, że Biuro Projektu dniu 31 maja będzie nieczynne z powodu Święta Bożego Ciała.

Jednocześnie nadal prowadzimy rekrutację do projektu “Aktywne włączenie”. Jeżeli ktoś z państwa jest zainteresowany uczestnictwem, zachęcamy do zapoznania się się z dokumentami rekrutacyjnymi oraz regulaminem projektu, dostępnymi w zakładce “Rekrutacja” lub kontaktem z Zespołem Projektu po 4 czerwca.

____________

14.05.2018

Nadal poszukujemy osób chętnych do uczestnictwa w projekcie! Jeżeli jesteś osobą zagrożoną ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, korzystasz z pomocy społecznej lub Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, jesteś kobietą lub osobą z niepełnosprawnościami, zapraszamy do uczestnictwa w projekcie „Obudź w sobie aktywność”! Udział w projekcie umożliwi zdobycie kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego na 3-miesięcznym płatnym stażu. Zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu telefonicznie, mailowo lub osobiście w Biurze Projektu.

____________

27.04.2018

Informujemy, że w dniach 30 kwietnia, 1, 2, 3 i 4 maja kontakt z Zespołem Projektu będzie niemożliwy z powodu długiego weekendu majowego. Do kontaktu zapraszamy ponownie od 7 maja. Życzymy udanego wypoczynku

____________

19.04.2018

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa rekrutacja do projektu „Obudź w sobie aktywność”! Zapraszamy do udziału w projekcie osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zwłaszcza kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby z określonym III profilem pomocy, korzystające z PO PŻ oraz doświadczające wielokrotnego wykluczenia społecznego. W celu pobrania dokumentów rekrutacyjnych zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”. W razie pytań, prosimy o kontakt z Zespołem Projektu.

____________

29.03.2018

Zespół Projektu życzy wszystkim osobom zaangażowanych w realizację projektu oraz Uczestnikom wesołych świąt Wielkanocnych! Życzymy radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

____________

02.03.2018

Rekrutacja do projektu wciąż trwa! Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie zapraszamy do zapoznaniem się z dokumentami rekrutacyjnymi, znajdującymi się w zakładce “Rekrutacja”. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 514 349 654.

____________

01.02.2018

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w projekcie “Obudź w sobie aktywność”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Województwa Małopolskiego 2014-2020. Poszukujemy osób zamieszkujących na terenie województwa małopolskiego w wieku powyżej 18 lat, zagrożonych ubóstwem bądź wykluczeniem społecznym, zwłaszcza kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, korzystające z PO PŻ oraz osób z określonym III profilem pomocy. Zachęcamy do pobrania formularzy rekrutacyjnych (w zakładce “Rekrutacja”), a po więcej informacji do kontaktu z Zespołem projektu mailowo, telefonicznie lub też osobiście w Biurze Projektu.