Aktualności

przez | 15 stycznia 2018

21.05.2018 r.

Z przyjemnością informujemy, iż dodatkowe informacje na temat projektu “Aktywność zawodowa kluczem do sukcesu! można uzyskać na stronie mapy dotacji  http://www.mapadotacji.gov.pl/projekt/7289491. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz opisem projektu.

07.05.2018 r.

W związku z wolnymi miejscami do projektu „Aktywność zawodowa kluczem do sukcesu!” informujemy, że okres składania dokumentów rekrutacyjnych został wydłużony. Dokumenty potrzebne do złożenia znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty rekrutacyjne. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania formularzy zgłoszeniowych.

13.04.2018 r.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca do projektu ” Aktywność zawodowa kluczem do sukcesu!”. Liczba miejsc ograniczona!!!. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania formularzy zgłoszeniowych. Zachęcamy również do kontaktu z nasza kadrą projektu, która chętnie udzieli informacji na temat zasad uczestnictwa w projekcie.

23.03.2018 r.

Szanowni Państwo,

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja.

Zespół Projektu

19.03.2018 r.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca do projektu ” Aktywność zawodowa kluczem do sukcesu!”. Liczba miejsc ograniczona!!!. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania formularzy zgłoszeniowych.

15.02.2018 r.

Zapraszamy do składnia formularzy zgłoszeniowych. Rekrutacja do projektu “Aktywność zawodowa kluczem do sukcesu!” trwa.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi, które są dostępne w zakładce dokumenty rekrutacyjne.

16.01.2018 r.

Informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do Projektu “Aktywność zawodowa kluczem do sukcesu!”. Zapraszamy do udziału osoby pozostające bez pracy, tj. bierne zawodowo po 50 r. życia, z niskimi kwalifikacjami, zamieszkujące obszar woj. lubuskiego ( w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego).

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi, które są dostępne w zakładce dokumenty rekrutacyjne.

Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 510 464 556 lub mailowego aktywnosczawodowa@vc.edu.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!