Aktualności

By | 12 marca 2018

04.06.2018r.

Grupy 1 i 2 odbywają zajęcia w ramach zadania 3 – Poradnictwa psychologicznego i psychospołecznego oraz zadania 4 – Pośrednictwa pracy. Harmonogramy dostępne w zakładce “Harmonogramy realizacji wsparcia” .

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja do projektu! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z dokumentami w zakładce “Rekrutacja”.

 

28.05.2018r.

Nadal prowadzimy rekrutację do projektu “Aktywne włączenie”. Jeżeli ktoś z państwa jest zainteresowany uczestnictwem, zachęcamy do zapoznania się się z dokumentami rekrutacyjnymi oraz regulaminem projektu, dostępnymi w zakładce “Rekrutacja”.

 

14.05.2018r.

Informujemy, że rozpoczęły się kolejne zajęcia w ramach projektu. Grupa 1 uczestniczy w zadaniu 2 – Poradnictwo zawodowe, a Grupa 2 rozpoczęła zadanie 1 – Identyfikację indywidualnych potrzeb oraz potencjałów uczestnika. W zakładce “Harmonogramy realizacji wsparcia” dostępne są aktualne harmonogramy.

 

19.04.2018r.

Informujemy, że pierwsze zajęcia w ramach projektu zostały rozpoczęte! W zakładce “Harmonogramy realizacji wsparcia” mogą znaleźć Państwo harmonogram na zadanie 1 – Identyfikacja indywidualnych potrzeb i potencjałów uczestnika.

 

29.03.2018r.

Zespół Projektu życzy wszystkim osobom zaangażowanych w realizację projektu oraz Uczestnikom wesołych świąt Wielkanocnych! Życzymy radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

 

02.03.2018

Rekrutacja do projektu wciąż trwa! Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie zapraszamy do zapoznaniem się z dokumentami rekrutacyjnymi, znajdującymi się w zakładce “Rekrutacja”.