By | 20 września 2017

26.06.2018

Informujemy, że kolejne grupy ukończyły kursy i przystąpiły do egzaminów. Nadal prowadzimy rekrutację na szkolenie z języka angielskiego oraz szkolenie komputerowe.

24.05.2018

Zespół Projektu informuje, że pierwsze grupy szkoleniowe ukończyły kursy oraz podeszły do egzaminów certyfikujących. W dalszym ciągu prowadzimy rekrutację na kursy językowe oraz kurs komputerowy.

11.04.2018

Informujemy, iż z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniem z języka angielskiego wznawiamy rekrutację na to szkolenie. Zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie!

27.03.2018

Zespół Projektu informuje o trwającej rekrutacji na szkolenie z języka niemieckiego oraz szkolenie z zakresu ICT. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach!

26.02.2018

Informujemy że rekrutacja na język angielski została zakończona. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach z języka niemieckiego oraz szkoleniach z zakresu ICT. Formularze zgłoszeniowe znajdują się w zakładce „Dokumenty rekrutacyjne”.

30.01.2018

Informujemy, że zostało ostatnich 12 miejsc na szkolenia z języka angielskiego! Zapraszamy do udziału w szkoleniach!

27.12.2017

Zespół Projektu informuje, że rekrutacja do projektu Rozwój i Edukacja jest nadal otwarta. Zapraszamy do zgłaszania się na szkolenia. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w zakładce DOKUMENTY REKRUTACYJNE.

29.11.2017

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja do projektu „ROZWÓJ I EDUKACJA”. Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

16.10.2017

Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych- rekrutacja do projektu „ROZWÓJ I EDUKACJA” trwa. Zajęcia rozpoczęły pierwsze grupy szkoleniowe.

19.09.2017

informujemy o trwającej rekrutacji do projektu „ROZWÓJ I EDUKACJA”.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Liczba miejsc ograniczona!

17.08.2017

Informujemy, że trwa rekrutacja do projektu „ROZWÓJ I EDUKACJA”. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych w ramach projektu. Wzory dokumentów dla osób  zgłaszających chęć udziału w projekcie znajdują się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne.