By | 30 sierpnia 2017

Aktualności 19.07.2018:

Informujemy, iż dostaliśmy zgodę od Urzędu Marszałkowskiego na przedłużenie trwania projektu do 31.03.2019! W związku z tym rekrutacja na kursy z języka angielskiego oraz kursy komputerowe trwa nadal. Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów rekrutacyjnych (formularz zgłoszeniowy + oświadczenia + testy wiedzy) na adres firmy lub kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Aktualności 13.06.2018:

W piątek 8 czerwca grupa szkoleniowa z Wejherowa zakończyła swój kurs. Gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie.

Aktualności 29.05.2018:

Rekrutacja do Projektu jest prowadzona nadal – zapraszamy osoby zatrudnione w sektorze MMŚP, dużych przedsiębiorstwach oraz sektorze budżetowym do udziału w bezpłatnych kursach z języka angielskiego oraz szkoleniach komputerowych.

Aktualności 26.04.2018:

Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych i testów wiedzy – rekrutacja jest cały czas otwarta.

Aktualności 28.03.2018:

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami z języka angielskiego i uzyskaniem zgody Urzędu Marszałkowskiego wznawiamy rekrutację na ten kurs! Komplet dokumentów rekrutacyjnych (formularz zgłoszeniowy + oświadczenia + testy wiedzy) prosimy wysyłać na adres firmy.

Zespół Projektu życzy spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Aktualności 27.02.3018:

Zawiadamiamy, iż rekrutacja na język angielski jest w tym momencie wstrzymana, zachęcamy do zgłaszania się na szkolenia z języka niemieckiego oraz szkolenia komputerowe (TIK).

Aktualności 30.01.2018:

Zawiadamiamy, iż zostały ostatnie 24 wolne miejsca na kurs języka angielskiego!  Dokumenty rekrutacyjne oraz testy wiedzy dostępne w następnej zakładce należy wysyłać na adres firmy:

Vivid Consulting Sp. z o. o.

Plac Solny 14/3

z dopiskiem na kopercie: „Kompetencje kluczowe – kluczem do sukcesu”

Aktualności 28.12.2017:

Zapraszamy do zgłaszania się na szkolenia – rekrutacja jest wciąż otwarta!

Zespół Projektu życzy wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, a naszym Uczestnikom przede wszystkim zdania egzaminów! 🙂

Aktualności 30.11.2017:

Informujemy, iż kolejne grupy uruchomione zostały na terenie Trójmiasta oraz powiatu Puckiego.

Rekrutacja jest nadal otwarta, wciąż są wolne miejsca, zapraszamy do udziału w projekcie osoby w wieku 25 lat i więcej zatrudnione w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach.

Aktualności 30.10.2017:

Informujemy, iż pierwsze grupy szkoleniowe rozpoczęły zajęcia na terenie Gdańska.

Nadal jest możliwość zgłoszenia się do projektu i podniesienia swoich kompetencji z zakresu obsługi komputera jak i zaznajomienia się z językiem niemieckim lub angielskim – rekrutacja jest otwarta – zachęcamy do wypełniania dokumentów rekrutacyjnych oraz testów wiedzy.

Aktualności 25.09.2017:

Rekrutacja do projektu jest nadal otwarta, wciąż można skorzystać z darmowych szkoleń komputerowych oraz pogłębić znajomość języków obcych (angielski oraz niemiecki), osoby zainteresowane zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych dostępnych w kolejnej zakładce.

Aktualności 30.08.2017:

Rekrutacja do projektu „Kompetencje kluczowe – kluczem do sukcesu” trwa nadal. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach językowych oraz komputerowych organizowanych na terenie całego województwa pomorskiego w ramach w/w projektu.

Wzory dokumentów do pobrania w zakładce Dokumenty rekrutacyjne.