By | 30 sierpnia 2017

Aktualności 30.01.2018:

Zawiadamiamy, iż zostały ostatnie 24 wolne miejsca na kurs języka angielskiego!  Dokumenty rekrutacyjne oraz testy wiedzy dostępne w następnej zakładce należy wysyłać na adres firmy:

Vivid Consulting Sp. z o. o.

Plac Solny 14/3

Aktualności 28.12.2017:

Zapraszamy do zgłaszania się na szkolenia – rekrutacja jest wciąż otwarta!

Zespół Projektu życzy wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, a naszym Uczestnikom przede wszystkim zdania egzaminów! 🙂

Aktualności 30.11.2017:

Informujemy, iż kolejne grupy uruchomione zostały na terenie Trójmiasta oraz powiatu Puckiego.

Rekrutacja jest nadal otwarta, wciąż są wolne miejsca, zapraszamy do udziału w projekcie osoby w wieku 25 lat i więcej zatrudnione w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach.

Aktualności 30.10.2017:

Informujemy, iż pierwsze grupy szkoleniowe rozpoczęły zajęcia na terenie Gdańska.

Nadal jest możliwość zgłoszenia się do projektu i podniesienia swoich kompetencji z zakresu obsługi komputera jak i zaznajomienia się z językiem niemieckim lub angielskim – rekrutacja jest otwarta – zachęcamy do wypełniania dokumentów rekrutacyjnych oraz testów wiedzy.

Aktualności 25.09.2017:

Rekrutacja do projektu jest nadal otwarta, wciąż można skorzystać z darmowych szkoleń komputerowych oraz pogłębić znajomość języków obcych (angielski oraz niemiecki), osoby zainteresowane zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych dostępnych w kolejnej zakładce.

Aktualności 30.08.2017:

Rekrutacja do projektu „Kompetencje kluczowe – kluczem do sukcesu” trwa nadal. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach językowych oraz komputerowych organizowanych na terenie całego województwa pomorskiego w ramach w/w projektu.

Wzory dokumentów do pobrania w zakładce Dokumenty rekrutacyjne.