By | 23 sierpnia 2017

26.06.2018r.

Informujemy, że rekrutacja do projektu trwa w dalszym ciągu. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Formularz zgłoszeniowy do pobrania znajduje się w zakładce „Dokumenty Rekrutacyjne”.

08.05.2018r.

Zespół Projektu ogłasza, że niedługo odbędą się pierwsze zajęcia drugiej grupy szkoleniowej. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz szkoleń organizowanych w ramach projektu ,,Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces”.

12.04.2018r.

Zespół Projektu informuje, że cały czas jest możliwość zgłoszenia się do projektu „Kompetencje językowe i TIK Twoją szansa na sukces!” Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Formularz zgłoszeniowy do pobrania znajduje się w zakładce „Dokumenty Rekrutacyjne”.

16.03.2018r.

Informujemy, że pierwsze grupy są w trakcie zajęć z szkolenia językowego oraz przygotowują się do rozpoczęcia zajęć ze szkolenia komputerowego.  Zachęcamy w dalszym ciągu do udziału w rekrutacji. Formularz zgłoszeniowy do pobrania znajduje się w zakładce „Dokumenty Rekrutacyjne”.

15.02.2018r.

Zespół Projektu informuje iż pierwsze grupy rozpoczynają zajęcia. Zachęcamy do udziału w szkoleniu językowym i komputerowym, który umożliwia podniesienie kompetencji zawodowych. Grupą docelową projektu są osoby w wieku 25 lat i więcej, pracownicy sektora mikro, małych i średnim przedsiębiorstw oraz podmiotów ekonomii społecznej/przedsiębiorstw społecznych.  Zapraszamy serdecznie.

26.01.2018r.

Zespół Projektu przypomina, iż w dalszym ciągu trwa rekrutacja do udziału w projekcie „Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces!”. Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się w zakładce „Dokumenty rekrutacyjne”.

27.12.2017 r.

Zespół Projektu zaprasza do udziału w procesie rekrutacji osoby zainteresowane podniesieniem swoich kompetencji z języka angielskiego oraz komputerowego w ramach projektu „Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces!”. Formularze zgłoszeniowe można znaleźć w zakładce „Dokumenty rekrutacyjne”.

27.11.2017 r.

Zespół Projektu informuje o możliwości dalszej możliwości udziału w rekrutacji w ramach  projektu ,,Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces”. Obecnie odbywają się ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem zajęć pierwszych grup szkoleniowych.

25.10.2017 r.

Zespół Projektu ogłasza, że niedługo odbędą się pierwsze zajęcia grup szkoleniowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz szkoleń organizowanych w ramach projektu ,,Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces”.

25.09.2017 r.

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja do projektu „Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces!” Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

23.08.2017 r.

Informujemy, że trwa rekrutacja do projektu „Kompetencje językowe i TIK Twoją szansą na sukces!”. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych w ramach projektu. Wzory dokumentów dla osób  zgłaszających chęć udziału w projekcie znajdują się w zakładce Dokumenty rekrutacyjne.