By | 7 sierpnia 2017
_______________________________________________________________________________________________

08.08.2018r.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dn. 08.05.2018 (zamieszczone w Monitorze Polskim w dniu 15.05.2018 r. poz.475 ) zmianie uległa wysokość zasiłku dla bezrobotnych od 01.06.2018 r. kwota ta wynosi 847,80 zł. co niesie za sobą zwiększenie kwoty stypendium szkoleniowego (proporcjonalnie) i stypendium stażowego do wysokości 1 017,40 zł .”

01.08.2018r.

W związku z wydłużeniem realizacji projektu “Jutro zaczyna się dziś!” nr RPLD.09.01.01-10-B001/17 do dnia 31.12.2018r. oraz utworzeniem dodatkowej grupy uczestników projektu firma Vivid Consulting Sp. z o.o. poszukuję wykonawców usług w ramach wsparcia realizowanego w projekcie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zamieszczonymi w linkach poniżej:

zad.1 Doradca zawodowy rozeznanie rynku gr. 6

12.07.2018r.

W zakładce harmonogram zad.8 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zajęć “Pośrednictwo Pracy”

09.07.2018r.

W zakładce harmonogram zad.7 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zajęć “Staż zawodowy”

05.06.2018r.

W zakładce harmonogram zad.6 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zajęć “Szkolenie zawodowe”

15.05.2018r.

W zakładce harmonogram zad.5 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zajęć “Szkolenie komputerowe”

13.04.2018r.

W zakładce harmonogram zad.4 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zadania “Indywidualny Jobcoaching”

29.03.2018r.

Zespół projektu składa najlepsze życzenia Uczestniczkom i Uczestniczkom Projektu, a także wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu “Jutro zaczyna się dziś!” z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy. Życzymy radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Z poważaniem,

Zespół Projektu

19.03.2018r.

W zakładce harmonogram zad.3 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zadania “Trening umiejętności i kompetencji społecznych”

19.03.2018r.

W zakładce harmonogram zad.2 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zadania “Poradnictwo Specjalistyczne

01.02.2018r.

W zakładce harmonogram zad.1 dostępne są informacje nt. harmonogramu zajęć w ramach zadania “Diagnoza Indywidualnych Potrzeb UP i Stworzenie Indywidualnej Ścieżki Reintegracji (w tym IPD).

02.01.2018r.

Witamy  nowym roku – Zespół Projektu pragnie poinformować wszystkich zainteresowanych, iż okres rekrutacji do projektu “Jutro zaczyna się dziś!” został wydłużony do dnia 31.01.2018r. .Dokumenty zgłoszeniowe można składać osobiście w siedzibie biura projektu, w formie elektronicznej lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres biura projektu.

22.12.2017r.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018 firma Vivid Consulting Sp. z o.o. –  koordynator projektu “Jutro zaczyna się dziś!” życzy Wszystkim Państwu zdrowia i pomyślności. Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie do nadsyłania zgłoszeń do udziału w projekcie.

Zespół Projektu

24.11.2017r.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że rekrutacja do projektu ”Jutro zaczyna się dziś!” jest w dalszym ciągu otwarta . Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy wszystkich chętnych do składania formularzy zgłoszeniowych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu.

09.10.2017r.

Informujemy, że rekrutacja do projektu “Jutro zaczyna się dziś!” nr projektu: RPLD.09.01.01-10-B001/17 trwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji. Na komplet dokumentów rekrutacyjnych składa się:

• Formularz rekrutacyjny
  • Oświadczenie o spełnieniu warunków grupy docelowej
  • Oświadczenie o korzystaniu z POPŻ 2014-2020
  • Oświadczenie o doświadczeniu wielokrotnego wykluczenia
  • Test motywacji

Wszystkie dokumenty rekrutacyjne znajdziecie Państwo w zakładce: “Dokumenty rekrutacyjne”