By | 27 kwietnia 2017

19.04.2018

Informujemy, że w zakładce HARMONOGRAMY znajdują się grafiki zajęć z POŚREDNICTWA PRACY. Jest to ostatnie zadanie w ramach projektu “OD A DO Z – Od Aktywności do Zatrudnienia”.

29.03.2018

Przypominamy, że osoby, które ukończą staż zawodowy są zobowiązane dostarczyć:

• listę obecności za ostatni miesiąc stażu;
  • dziennik stażu;
  • opinię pracodawcy o uczestniku stażu.

Wzory w/w dokumentów zostały wysłane wraz z umowami trójstronnymi. W przypadku ich braku prosimy o kontakt z pracownikami biura projektu.

Informujemy, że dzisiejsze zajęcia w ramach szkolenia zawodowego zostały odwołane z powodu choroby trenerki. Zajęcia zostaną odrobione 16.02.2018 w godzinach 9.00-15.30 w Woli Zaradzyńskiej przy ulicy Majora Hubala 51.

Informujemy, że uczestnicy grup IV i V rozpoczęli staże zawodowe.

03.01.2018

Informujemy, że uczestnicy grupy VI rozpoczęli staże zawodowe.

Informujemy, że dnia 30.11.2017 r. zmienił się regulamin projektu “OD A DO Z – Od Aktywności do Zatrudnienia”. Aktualny regulamin znajduje się w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.

Informujemy, że ostania grupa projektowa (Pabianice VII) rozpoczęła zajęcia! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce HARMONOGRAMY.

Informujemy, że rekrutacja do projektu “OD A DO Z – Od Aktywności Do Zatrudnienia” została zakończona. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

02.11.2017

Informujemy, że uczestnicy pierwszych grup projektowych (Łódź I, Łódź II, Brzeziny III) rozpoczęli staże zawodowe.

30.10.2017

Informujemy, że kolejne trzy grupy (Pabianice IV, Pabianice V i Brzeziny VI) rozpoczęły zajęcia! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce HARMONOGRAMY.

Jednocześnie zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych na ostatnie wolne miejsca!

25.08.2017

Szanowni Państwo!

Informujemy, że pierwsze trzy grupy (Łódź I, Łódź II, Brzeziny III) rozpoczęły zajęcia! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce HARMONOGRAMY.

31.07.2017

REKRUTACJA TRWA!!!
Serdecznie zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych do projektu
w ramach którego mają Państwo szansę podnieść własne kompetencje. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

03.07.2017

Szanowni Państwo!

W związku z wolnymi miejscami do projektu „OD A DO Z – Od Aktywności do Zatrudnienia” informujemy, że okres składania dokumentów rekrutacyjnych został wydłużony. Dokumenty potrzebne do złożenia znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty rekrutacyjne. Zachęcamy również do kontaktu z nasza kadrą projektu, która chętnie udzieli informacji na temat zasad uczestnictwa w projekcie.

08.05.2017

Szanowni Państwo!

Informujemy, że z dniem 01.05.2017 uległ zmianie adres biura projektu. Lokal znajduje się w następującej lokalizacji:

ul. Pabianicka 6

20-704 Kurowice

REKRUTACJA TRWA!!!

Zapraszamy do udziału w projekcie!
Nie czekaj – zapisz się już dziś.
Liczba miejsc ograniczona!
Rekrutacja trwa do 30 czerwca 2017 r.

PROJEKT „OD A DO Z – Od Aktywności do Zatrudnienia”

Z przyjemnością informujemy, iż firma VIVID CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ od kwietnia 2017 roku rozpoczęła realizację projektu współfinansowano ze środków Unii Europejskiej pt. „OD A DO Z – Od Aktywności do Zatrudnienia”.