By | 25 kwietnia 2017

Vivid Consulting Sp. z o.o. oraz zespół projektu “Aktywność zawodowa się opłaca!” życzy każdemu z Państwa wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 Roku. Uczestnikom projektu życzymy przede wszystkim sukcesów zawodowych po zakończeniu udziału w projekcie.

Uczestnicy projektu “Aktywność zawodowa się opłaca!” zakończyli udział w szkoleniach zawodowych. Kolejnym etapem udziału w projekcie jest realizacja 3-miesięcznych staży zawodowych. Wszystkim Uczestnikom projektu życzymy powodzenia podczas realizacji stażu zawodowego.

29.08.2017

Miło nam poinformować, że pierwsza grupa uczestników realizuję już pierwsze formy wsparcia. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, spełniających kryteria rekrutacji. Na chwile obecną wolne miejsca oczekują na uczestników, którzy będą realizować wsparcie w miejscowości Szczecinek, ze szkoleniem o tematyce “Pracownik Kancelaryjny” oraz “Asystent Seniora”.

Zapraszamy do udziału

Zespół Projektu

31.07.2017

Miło nam poinformować, że niebawem wsparcie rozpoczną dwie, pierwsze , 12-osobowe grupy uczestników naszego projektu. Zajęcia będą odbywały się w Darłowie oraz Szczecinku.

W dalszym ciągu zachęcamy wszystkich zainteresowanych, do udziału w projekcie  ”Aktywność zawodowa się opłaca!” Rekrutacja trwa do końca sierpnia 2017.

Serdecznie Zapraszamy,

Zespół Projektu

29.06.2017

Szanowni Państwo!

Informujemy, że rekrutacja do projektu ”Aktywność zawodowa się opłaca!” jest w dalszym ciągu otwarta . Liczba miejsc ograniczona!. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania formularzy zgłoszeniowych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu.

25.04.2017

Rekrutacja do projektu “Aktywność zawodowa się opłaca!” trwa. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania kompletu dokumentów aplikacyjnych na które składają się:

• Formularz rekrutacyjny
  • Oświadczenie dotyczące spełnienia warunków grupy docelowej, określonej w projekcie
  • Ankieta dotycząca sytuacja osobistej, zawodowej, domowej kobiet i mężczyzn