Aktualności

przez | 25 kwietnia 2017

22.12.2017

Szanowni Państwo,

Vivid Consulting Sp. z o.o. oraz zespół projektu “Aktywność zawodowa się opłaca!” życzy każdemu z Państwa wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 Roku. Uczestnikom projektu życzymy przede wszystkim sukcesów zawodowych po zakończeniu udziału w projekcie.

30.11.2017

Szanowni Państwo,

Uczestnicy projektu “Aktywność zawodowa się opłaca!” zakończyli udział w szkoleniach zawodowych. Kolejnym etapem udziału w projekcie jest realizacja 3-miesięcznych staży zawodowych. Wszystkim Uczestnikom projektu życzymy powodzenia podczas realizacji stażu zawodowego.

29.08.2017

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że pierwsza grupa uczestników realizuję już pierwsze formy wsparcia. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, spełniających kryteria rekrutacji. Na chwile obecną wolne miejsca oczekują na uczestników, którzy będą realizować wsparcie w miejscowości Szczecinek, ze szkoleniem o tematyce “Pracownik Kancelaryjny” oraz “Asystent Seniora”.

Zapraszamy do udziału

Zespół Projektu

 

31.07.2017

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że niebawem wsparcie rozpoczną dwie, pierwsze , 12-osobowe grupy uczestników naszego projektu. Zajęcia będą odbywały się w Darłowie oraz Szczecinku.

W dalszym ciągu zachęcamy wszystkich zainteresowanych, do udziału w projekcie  ”Aktywność zawodowa się opłaca!” Rekrutacja trwa do końca sierpnia 2017.

 

Serdecznie Zapraszamy,

Zespół Projektu

 

29.06.2017

Szanowni Państwo!

Informujemy, że rekrutacja do projektu ”Aktywność zawodowa się opłaca!” jest w dalszym ciągu otwarta . Liczba miejsc ograniczona!. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania formularzy zgłoszeniowych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem Projektu.

25.04.2017

Rekrutacja do projektu “Aktywność zawodowa się opłaca!” trwa. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania kompletu dokumentów aplikacyjnych na które składają się:

  • Formularz rekrutacyjny
  • Oświadczenie dotyczące spełnienia warunków grupy docelowej, określonej w projekcie
  • Ankieta dotycząca sytuacja osobistej, zawodowej, domowej kobiet i mężczyzn