Zapytanie ofertowe

By | 20 kwietnia 2017

20.04.2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą rozeznania rynku dot. wyboru doradcy zawodowego, który przeprowadzi zajęcia o tematyce „Identyfikacja potrzeb z IPD” oraz „Poradnictwo zawodowe” dla łącznie max. 60 UP w (rozumieniu KC) województwie wielkopolskim, w tym wyłącznie na terenie wiejskich obszarów funkcjonalnych wymagających wsparcia procesów rozwojowych (zg. z regionalnymi Obszarami Strategicznej Interwencji – OSI) znajdujących się w powiatach: chodzieskim, czarnkowsko-trzcianeckim, międzychodzkim, wolsztyńskim, nowotomyskim, grodziskim oraz kościańskim.

Doradca zawodowy – rozeznanie rynku

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą rozeznania rynku dot. wyboru psychologa/mentora, który przeprowadzi zajęcia o tematyce „Wsparcie psychologiczno-doradcze, w tym mentoring” dla łącznie max. 60 UP w (rozumieniu KC) województwie wielkopolskim, w tym wyłącznie na terenie wiejskich obszarów funkcjonalnych wymagających wsparcia procesów rozwojowych (zg. z regionalnymi Obszarami Strategicznej Interwencji – OSI) znajdujących się w powiatach: chodzieskim, czarnkowsko-trzcianeckim, międzychodzkim, wolsztyńskim, nowotomyskim, grodziskim oraz kościańskim.

Psycholog-mentor-rozeznanie-rynku

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą rozeznania rynku dot. wyboru pośrednika pracy, który przeprowadzi zajęcia o tematyce „Pośrednictwo pracy” dla łącznie max. 60 UP w (rozumieniu KC) województwie wielkopolskim, w tym wyłącznie na terenie wiejskich obszarów funkcjonalnych wymagających wsparcia procesów rozwojowych (zg. z regionalnymi Obszarami Strategicznej Interwencji – OSI) znajdujących się w powiatach: chodzieskim, czarnkowsko-trzcianeckim, międzychodzkim, wolsztyńskim, nowotomyskim, grodziskim oraz kościańskim.

Pośrednik pracy – rozeznanie rynku

 

05.07.2017 r.

Firma Vivid Cosulting Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z zapytaniem ofertowym dotyczącym wyboru Wykonawcy do zrealizowania usługi tj. szkoleń zawodowych, prowadzących do nabycia, podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych dla maksymalnie  60 osób.

Zapytanie ofertowe procedura wyboru wykonawcy