Zapytanie ofertowe z dnia 03.04.2017 r.-szkolenie zawodowe

By | 19 kwietnia 2017

19.04.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że w ramach przeprowadzonej zasady konkurencyjności dotyczącej wyboru Wykonawcy do zrealizowania usługi tj.szkolenia służącego podniesieniu/uzupełnieniu/zmiany kwalifikacji zawodowych oraz egzaminów zawodowych zakończonych certyfikatem VCC lub równoważnym planowanym okresie kwiecień-lipiec 2017r. na terenie województwa pomorskiego zostało przyznane MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Akademia Biznesu Sp.k. Al, Jana Pawła II, 00 854 Warszawa.

03.04.2017 r.

Firma Vivid Cosulting Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z zapytaniem ofertowym dotyczącym wyboru Wykonawcy do zrealizowania usługi tj. szkolenia służącego podniesieniu/uzupełnieniu/zmiany kwalifikacji zawodowych oraz egzaminów zawodowych zakończonych certyfikatem VCC lub równoważnym.

Zapytanie z częścią ofertową na szkolenie zawodowe.