By | 1 marca 2017

Firma Vivid Consulting sp. z o. o. na terenie województwa wielkopolskiego, na obszarach powiatów: chodzieskim, czarnkowsko-trzcianeckim, międzychodzkim, wolsztyńskim, nowotomyskim, grodziskim oraz kościańskim w ramach projektu „Zaprojektowani na sukces” nr RPWP.06.02.00-30-0014/15 planuje zrealizowanie egzaminu zewnętrznego Vocational Competence Certificate lub równoważnegopotwierdzającego nabycie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych potrzeb Uczestników Projektu w okresie 09-12.2017 r. dla maksymalnie 60 Uczestników Projektu tj. 4 grup, po średnio 15 osób/grupa.

Rozeznanie rynku _na egzmin VCC lub egzamin równoważny

Harmonogram zajęć szkolenia zawodowe gr 1 Chodzież „Zaprojektowani na sukces”

harmonogram_gr1 Szkolenia zawodowe

Harmonogram zajęć w ramach projektu „Zaprojektowani na sukces” grupa Chodzież

harmonogram zajęć grupa I Chodzież

Harmonogram zajęć II grupa Chodzież

W ramach realizacji projektu „Zaprojektowani na sukces” prosimy o zapoznanie się z regulaminami oraz oświadczeniami obowiązującymi uczestników projektu.

ośw. zgoda na infromow. PUP

oświadczenie o cenie biletu

oświadczenie o zapoznaniu z regulaminem zkd

oświadczenie osoby dowożącej

oświadczenie osoby dowożonej oświadczenie osoby pobierającej stypendium

Regulamin przyznawania stypendium Zaprojektowani(2)

regulamin zkd zaprojektowani

umowa użyczenia wniosek zkd

zaśw. przewożnika o cenie biletu

wniosek zkd

wniosek zkd wer. popraw.

regulamin zkd zaprojektowani aktualizacja z dn. 04.09.2017

06.03.2017r.

Zachęcamy do zgłoszeń, rekrutacja trwa. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona.

!!!_zaprojektowani_A3

01.03.2017 r.

Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych. Rekrutacja do projektu „Zaprojektowani na sukces!” trwa.

01.02.2017 r.

Informujemy, że od dnia 01.02.2017 r. rozpoczęliśmy na terenie województwa wielkopolskiego realizację projektu ,,Zaprojektowani na sukces!”. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat projektu.